Życzenia urodzinowe na 50 dla wujka

Drogi Wujku, najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy - sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale. Sto lat z okazji 50-tych urodzin!
 
(16)
   
(8)
Kochany Wujku, nie żałuj sobie w życiu niczego ani słodkiego, ani procentowego. Jedz, pij i popuszczaj pasa! Niech Ci się wiedzie jak za króla Sasa! Olej trudności, wszelkie zmartwienia, z głębi serca przyjmij te życzenia. Sto lat na pięćdziesiąte urodziny!
 
(11)
   
(7)
Wujku, żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe!
 
(10)
   
(3)
Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności dla Wujka z okazji 50. urodzin.
 
(4)
   
(9)
Wujku - trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat, wyrzec to, co serce chowa. Powiem krótko: żyj 100 lat! Z okazji pięćdziesiątych urodzin życzę Ci, Wujku, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.
 
(6)
   
(3)
Drogi Wujku, z okazji Twoich 50. urodzin pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie – moc uścisków masz ode mnie!
 
(17)
   
(4)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.