Życzenia urodzinowe na 50 śmieszne

Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz wszystkich ludzi szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 50. urodzin.
 
(49)
   
(21)
Na Twoje 50-te urodziny dużo zdrowia Ci życzymy – niech Twój wiek Cię nie przerasta, niech nadzieja ciągle wzrasta. Choć 5 dyszek masz na karku, chwytaj rower – jedź do parku!
 
(25)
   
(12)
Pięć dych masz już na karku, zaraz wódę wyjmę z barku. Wnet się wszyscy uśmiejemy, Twoje zdrowie wypijemy.
 
(13)
   
(7)
50 latek Ci stuknęło, nie myśl jednak, żeś już stara. Niejedna panna Ci zazdrości wiary w siebie i mądrości. W dniu urodzin życzę Tobie uśmiechu od ucha do ucha, każdego dnia przyjemnego przy boku kogoś kochanego.
 
(14)
   
(13)
Choć już trochę spoważniałeś, może nawet posiwiałeś, to nie przejmuj się tym wcale, żywot człeka jest zbyt krótki, czasu nie ma na Twe smutki. Co przeżyłeś, to jest Twoje, a przed Tobą nowe boje, dalsze plany i marzenia, jeszcze dużo do zrobienia. Popuść wodze swej fantazji, wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwości pokazania swych zdolności! Wszystkiego najlepszego z okazji pięćdziesiątych urodzin.
 
(36)
   
(15)
Dziś Twojego święta pora, już od rana wielki ruch. Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, musisz ostro zabalować! Wszystkiego najlepszego z okazji 50. urodzin.
 
(15)
   
(6)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 1 =    
~ mirek
2019-09-05 17:26:46
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 50. urodzin. <br/> (48) (19) <br/>Na Twoje 50-te urodziny dużo zdrowia Ci życzymy – niech Twój wiek Cię nie przerasta, niech nadzieja ciągle wzrasta. Choć 5 dyszek masz na karku, chwytaj rower – jedź do parku! <br/> (23) (12) <br/>Pięć dych masz już na karku, zaraz wódę wyjmę z barku. Wnet się wszyscy uśmiejemy, Twoje zdrowie wypijemy. <br/> (11) (6) <br/>50 latek Ci stuknęło, nie myśl jednak, żeś już stara. Niejedna panna Ci zazdrości wiary w siebie i mądrości. W dniu urodzin życzę Tobie uśmiechu od ucha do ucha, każdego dnia przyjemnego przy boku kogoś kochanego.
~ vaul12
2018-10-06 16:43:22
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(1)
wszystkiego najlepszego w te 50 urodziny
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.