Życzenia urodzinowe na 60

Pamiętaj, mój drogi, że jesteś jak wino – im starsze, tym lepsze, tym bardziej rozpalasz, tym bardziej spojrzeniem wszystkich powalasz. W Twe 60-te urodziny życzę Tobie wielu wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.
 
(2)
   
(0)
Dziś jest dla nas ważna data, bowiem mamy Jubilata. Sześćdziesiątkę fetujemy, święto Twoje uczcić chcemy. Gdy się ma 60 lat, to wciąż piękny jest ten świat! Trudne sprawy załatwione, dzieci poszły w swoją stronę, wnuki rosną, rozrabiają, swego dziadka uwielbiają. Ciężka praca się skończyła i jest perspektywa miła, że się teraz nic nie musi i gdy wędka, łódka kusi, oddajesz się przyjemności i nikt o to się nie złości. I choć masz 60 lat, toś z młodością za pan brat! Wciąż masz zdrowe, silne ciało, dbanie o nie się przydało. Teraz niech Ci dobrze służy w dalszych latach Twej podróży miłej, pełnej przyjemności, w dobrobycie i miłości. Najserdeczniejsze życzenia z okazji 60. urodzin.
 
(2)
   
(1)
Żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Sto lat na 60-te urodziny!
 
(0)
   
(1)
Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz swych bliskich szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Wszystkiego najlepszego z okazji 60. urodzin.
 
(1)
   
(0)
Dzień radosny, dzień jedyny - dziś są Twoje 60 urodziny! Pragnę złożyć Ci życzenia: dużo szczęścia, powodzenia. Gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.
 
(1)
   
(0)
W dniu Twoich sześćdziesiątych urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(1)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.