Życzenia urodzinowe na 60 dla mężczyzny

Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności. Życzę zdróweczka i dobrej kasy - niech Cię miłują wszyscy rodacy. Sto lat z okazji 60. urodzin!
 
(14)
   
(8)
Żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Wszystkiego najlepszego z okazji 60-tych urodzin.
 
(17)
   
(10)
Dziś jest dla nas ważna data, bowiem mamy Jubilata. Sześćdziesiątkę fetujemy, święto Twoje uczcić chcemy. Gdy się ma 60 lat, to wciąż piękny jest ten świat! Trudne sprawy załatwione, dzieci poszły w swoją stronę, wnuki rosną, rozrabiają, swego dziadka uwielbiają. Ciężka praca się skończyła i jest perspektywa miła, że się teraz nic nie musi i gdy wędka, łódka kusi, oddajesz się przyjemności i nikt o to się nie złości. I choć masz 60 lat, toś z młodością za pan brat! Wciąż masz zdrowe, silne ciało, dbanie o nie się przydało. Teraz niech Ci dobrze służy w dalszych latach Twej podróży miłej, pełnej przyjemności, w dobrobycie i miłości. Najserdeczniejsze życzenia z okazji 60. urodzin.
 
(8)
   
(1)
Dużo zdrówka i radości, każdego dnia pełnego miłości. Wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania. Tego z serca Ci życzymy i hucznie Twe 60. urodziny obchodzimy!
 
(7)
   
(5)
Pamiętaj, mój drogi, że jesteś jak wino – im starsze, tym lepsze, tym bardziej rozpalasz, tym bardziej spojrzeniem wszystkich powalasz. W Twe 60-te urodziny życzę Tobie wielu wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.
 
(1)
   
(2)
Wciąż wspominasz, mój drogi, jak wszedłeś w me progi, jaki wtedy byłeś młody, jaka wtedy byłam młoda. Dziś 60-tka Ci wybija, to jest właśnie taka chwila. Ja Ci życzę, mój kochany, abyś wciąż był taki cwany, byś się życiem bawił śmiało i przejmował bardzo mało.
 
(9)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.