Życzenia urodzinowe na 60 dla wujka

Przyjmij, Wujku ukochany, serdeczne życzenia: niech dla Ciebie los szczęśliwy nigdy się nie zmienia. Lecz niech zawsze lśni bez końca jak wiosenny promyk słońca. Wszystkiego najlepszego z okazji 60. urodzin.
 
(5)
   
(3)
Drogi Wujku, w uroczystym dniu Twoich 60 urodzin przesyłam szczere i serdeczne życzenia długich lat życia przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(2)
   
(1)
Z okazji 60. urodzin, kochany Wujku, dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia, pełni miłości, wielkiego świata poznania i w lotto milionów wygrania
 
(1)
   
(0)
Kochany Wujku, z okazji 60. urodzin życzę Ci: zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili mocy radości. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa i niech wszystko „Sto lat” śpiewa!
 
(2)
   
(0)
Wujku, na Twoje 60-te urodziny dużo zdrowia Ci życzymy – niech Twój wiek Cię nie przerasta, niech nadzieja ciągle wzrasta. Choć 6 dyszek masz na karku, chwytaj rower – jedź do parku!
 
(2)
   
(2)
Kochany Wujku, nie żałuj sobie w życiu niczego ani słodkiego, ani procentowego. Jedz, pij i popuszczaj pasa! Niech Ci się wiedzie jak za króla Sasa! Olej trudności, wszelkie zmartwienia, z głębi serca przyjmij te życzenia. Wszystkieg najlepszego z okazji 60-tych urodzin!
 
(8)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.