Życzenia urodzinowe na 70

Z okazji 70. urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(13)
   
(11)
Abyś była uśmiechnięta w dniu Twojego, tak ważnego, święta. Abyś mimo biegu lat zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła. Sto lat z okazji 70. urodzin!
 
(17)
   
(6)
W dniu 70. urodzin oprócz życzeń, jakie zwykle składamy: zdrowia, szczęścia, pomyślności, życzę Ci, abyś miał jak najwięcej dni w życiu, w których powiesz: jestem szczęśliwy. Sto lat!
 
(6)
   
(4)
Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz swych bliskich szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Serdeczne życzenia z okazji 70. urodzin.
 
(13)
   
(7)
Radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie i dużo zdrowia z okazji 70. urodzin Ci życzę.
 
(12)
   
(3)
Życzę Ci szczęścia, dużo radości i długiej, szczęśliwej przyszłości. Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie, To, co jest piękne i wymarzone, w dniu Twoich 70. urodzin niech będzie spełnione!
 
(5)
   
(2)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 7 =    
~ Xd
2018-07-13 18:54:54
oceń komentarz: 
 
(8)
   
(2)
Ok 70 lat to nie mało xd
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.