Życzenia urodzinowe na 80

Lat 80 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy. Oby życie było lepsze. Żyj sto lat. Albo i dwieście!
 
(16)
   
(9)
W uroczystym dniu Twoich 80. urodzin składam szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(30)
   
(15)
Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Twój ogrom wiedzy i doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz swoich bliskich szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim i stawiaj czoła górom wysokim. Z okazji 80. urodzin serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności.
 
(18)
   
(8)
W dniu Twoich 80. urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i kochających Cię ludzi wokół.
 
(9)
   
(5)
W dniu Twojego święta, w 80. urodziny, wznoszę szczęścia wianek i niech Ci się uśmiecha wieczór i poranek, niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie, niech odejdą precz gorycze - tego z głębi serca Ci życzę.
 
(11)
   
(7)
Żyj szczęśliwie i wesoło, nie znaj nigdy doli srogiej, spokój niech Twe wieńczy czoło. Niech Twe dzionki słodko płyną, pełne szczęścia i nadziei. Żyj z uśmiechem, aż dni miną! Wielu, wielu lat z kolei! Sto lat z okazji 80. urodzin.
 
(17)
   
(7)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 10 =    
~ heh
2017-07-20 15:01:22
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(5)
lol
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.