Życzenia urodzinowe od serca

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz mi drogę w mroku, za to, że dni moje tęczą malujesz - dziś, XXX, z głębi serca Ci dziękuję. Serdeczne życzenia urodzinowe.
 
(6)
   
(4)
Z okazji urodzin życzę Ci odwagi i sił, by móc porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później okazują się wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń oraz kolejnych natchnień jak fal, które pchają statek do przodu.
 
(19)
   
(3)
Wiązanka najpiękniejszych życzeń urodzinowych: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, powodzenia w pracy, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszelkich zamiarów i planów, pogody ducha, wiary w lepszą przyszłość oraz wszystkiego najlepszego.
 
(11)
   
(2)
Z okazji urodzin życzę Ci marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć.
 
(25)
   
(8)
Z okazji zbliżających się urodzin szczere i serdeczne życzenia: wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia, pogody ducha – także w trudnych chwilach. Nadziei i wiary w lepsze jutro, jak najmniej zmartwień, kłopotów i trosk. Wiele dobroci i życzliwości od najbliższych, krewnych i znajomych. Wielu radosnych i pięknych dni oraz wszelkiej pomyślności.
 
(14)
   
(6)
Bądź zawsze odważna, by iść do przodu, silna, by zwyciężać wszystkie przeszkody, mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata, zdrowa, by nie ustawać w biegu, konsekwentna, by dojść do celu, zakochana, by łatwiej było znosić życie. Tego Ci życzę z okazji urodzin.
 
(12)
   
(3)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 5 =    
~ Magdalena
2018-11-12 07:51:05
oceń komentarz: 
 
(5)
   
(5)
W dniu Urodzin <br/>Życzę Ci uśmiechu ,nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść tęczy na niebie,która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce,pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność, <br/>przyjaciół,którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu,pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości <br/>oraz siły w przekazywaniu miłości! <br/>100 lat
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.