Życzenia wielkanocne poważne

Święto Wielkiejnocy to czas otuchy i nadziei, odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzę, aby święta wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się czasem wzmacniania ducha.
 
(0)
   
(0)
Aby zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią - będące przesłaniem nadchodzących świąt wielkanocnych - stało się źródłem nadziei i radości.
 
(2)
   
(0)
Niech nadzieja, którą przynosi Wielkanoc, napełni Twoje serce. Niech świąteczny czas pomoże Ci docenić małe, codzienne sprawy i przywróci Ci wiarę w Boga Najwyższego, który obdarował życiem tych, których kocha. Życzę Ci radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
 
(0)
   
(0)
Z okazji świąt wielkanocnych: miłości - która jest ważniejsza od wszelkich dóbr; zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze; pracy - która będzie spełnieniem; bliskich - którzy nadają życiu sens.
 
(0)
   
(0)
Na zbliżające się święta Wielkiejnocy życzymy zdrowia, spokoju i wytchnienia. Niech ten świąteczny czas będzie wypełniony refleksją i zadumą. Niech napełni energią i siłą.
 
(0)
   
(0)
Święta Wielkanocne są czasem refleksji i radości, gdyż symbolizują odrodzenie. Niech to uczucie wypełni Twoje serce.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 7 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.