Życzenia z okazji narodzin dziecka

Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc; sporo radości z tupotu malutkich nóżek; łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku; porozrzucanych wszędzie klocków; przytulenia okrągłej główki i uścisków małych raczek. Z okazji narodzin dziecka życzy...
 
(0)
   
(0)
Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Wam odkrywania uroków wspólnego życia.
 
(0)
   
(0)
Z okazji narodzin Waszego dziecka pragniemy złożyć najszczersze gratulacje oraz życzyć wiele chwil szczęścia i radości, płynących z przebywania w nowym, powiększonym rodzinnym gronie.
 
(0)
   
(0)
Najdroższa córko, która biegałaś po łące, która karmiłaś zające, która pytałaś co niebo, dziś sama jesteś matką, a my dziadkiem i bac babcią. Droga córeczko, gratulujemy pociechy i z serca ślemy życzenia uściski i uśmiechy.
 
(0)
   
(0)
Dla całej Waszej rodziny serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się na świecie nowej istoty. Abyście w nowym składzie stanowili zawsze szczęśliwą i zgodną rodzinę. Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, ciepła i wyrozumiałości.
 
(0)
   
(0)
Congratulations on your new arrival!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 8 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.