Życzenia z okazji narodzin syna

Dziś Wam wybiła ta błoga godzina, w której zjawiła się pociecha miła, co chwyta za serce dzielnego rodzica i czułą matkę nad wszystko zachwyca. Niech idzie rodziców swych śladem, niech wszystkim dookoła świeci przykładem, Niechaj się stanie godnym ojca synem - Duszą, nauką, uczuciem i czynem! Serdeczne gratulacje.
 
(0)
   
(0)
Winszuję potomka i życzę, by rósł jak na drożdżach :) Z okazji narodzin syna świeżo upieczonym rodzicom najlepsze życzenia składa...
 
(0)
   
(0)
Z okazji narodzin Waszego synka życzymy mu zdrowia i beztroskiego dzieciństwa, a Wam rodzicom - wygranej w toto-lotka i dużo, dużo cierpliwości :)
 
(0)
   
(0)
Szczęśliwym Rodzicom życzymy, aby miłość zawsze wskazywała Wam drogę podczas wychowywania mądrego i prawego człowieka. Z okazji narodzin synka najlepsze życzenia od...
 
(0)
   
(0)
Dużo szczęścia dla pucołowatego urwisa, który krzykiem oznajmił swoje przyjście na świat. Powodzenia w każdym przedsięwzięciu życiowym. Niech będzie wielką radością dla swoich rodziców i niech szczęściem los go obdarza.
 
(0)
   
(0)
Z okazji narodzin Waszego pięknego synka, życzymy mu beztroskiego dzieciństwa, a Wam entuzjazmu w odkrywaniu świata na nowo.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 1 =    
~ lini
2020-04-09 13:40:39
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
wszystkiego najlepszego z okazi narodzenia syna(córki)
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.