Zaproszenie na 18

Chcę zaprosić miłych gości ku olbrzymiej mej radości na imprezę, gdzie niedługo szampan będzie lał się strugą. Niech się dowie cały świat, że mam 18 lat! Data: XX Godzina: XX Miejsce: XX
 
(0)
   
(0)
Nim się obejrzałam, minął mi roczek i wnet postawiłam swój pierwszy kroczek. Dziś już dorosły wchodzę świat, bo kończę 18 lat. Z tej okazji zapraszam Was, goście, byście ze mną przekroczyli próg dorosłości! Kiedy i gdzie? Data: XX Godzina: XX Miejsce: XX. Nie może Cię zabraknąć!
 
(0)
   
(0)
Z okazji niepowtarzalnych i najważniejszych 18-tych urodzin zapraszam serdecznie na wspólne świętowanie dnia XX w XX o godzinie XX. Obecność obowiązkowa, a zabawa - jedyna w swoim rodzaju!
 
(0)
   
(0)
Z okazji mojego ostatniego dnia niewinności i dzieciństwa organizuję imprezę, którą mam zamiar wejść w dorosłość! Serdecznie zapraszam na nią XX Startujemy dnia XX o godzinie XX w XX. Do zobaczenia!
 
(0)
   
(0)
Osiemnastka to idealny powód, aby wspólnie się zabawić! Dlatego zapraszam serdecznie na imprezę organizowaną dnia XX w XX o godzinie XX. Przewiduję sporo gości, dobrą muzykę, alkohol oraz niezapomniane wspomnienia! Nie może Cię zabraknąć, więc nie zastanawiaj się - przychodź!
 
(0)
   
(0)
Z okazji urodzin nie byle jakich (18!) i nie byle czyich (moich) zapraszam Cię na imprezę urodzinową. Świetna zabawa, dobra muzyka, trochę procentów i inne atrakcje gwarantowane. Impreza odbędzie się XX o godzinie XX w XX. Nie bądź frajerem i przyjdź! ;)
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.