Zaproszenie na 40

Z okazji 40. urodzin organizuję kameralną imprezę dla rodziny i przyjaciół. Odbędzie się ona dnia XX, o godzinie XX, w XX. Bardzo liczę na Twoją obecność.
 
(0)
   
(0)
Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście zechcieli zaszczycić nas swoją obecnością z okazji moich 40 urodzin. Na kolacji, która odbędzie się XX, o godzinie XX, w XX pojawi się nasza rodzina i najbliżsi przyjaciele, dlatego i Was nie może w tym dniu zabraknąć.
 
(0)
   
(0)
Mam przyjemność zaprosić Was serdecznie na imprezę z okazji moich 40. urodzin, która będzie miała miejsce dnia XX, o godzinie XX, w XX. Możecie liczyć na dobrą zabawę w doborowym towarzystwie.
 
(0)
   
(0)
Mam zaszczyt zaprosić Szanowną Panią/Pana XXX na uroczystość obchodów moich 40. urodzin. Odbędą się one dnia XX o godzinie XX w miejscu mojego zamieszkania. Proszę o zabranie dobrego humoru i pięknych życzeń. Mile widziane uśmiechy na twarzy i pomysły na dobrą zabawę.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.