Zaproszenie na 50

Serdecznie zapraszam Cię/Pana/Panią/Państwa na przyjęcie z okazji moich 50. urodzin, które odbędzie się dnia XX, w XX. Przyjęcie rozpocznie się o godzinie XX, a zabawa potrwa, miejmy nadzieję, do białego rana. Proszę o potwierdzenie przybycia.
 
(0)
   
(0)
W tym tygodniu wypadają moje 50. urodziny. Zamierzam uczcić to drobne święto organizując imprezę, która odbędzie się dnia XX o godzinie XX w XX. Mam nadzieję, że zaszczycicie mnie swoją obecnością!
 
(0)
   
(0)
Mam zaszczyt zaprosić Szanowną Panią/Pana XXX na uroczystość obchodów moich 50. urodzin. Odbędą się one dnia XX o godzinie XX w miejscu mojego zamieszkania. Proszę o zabranie dobrego humoru i pięknych życzeń. Mile widziane uśmiechy na twarzy i pomysły na dobrą zabawę.
 
(0)
   
(0)
Drodzy Przyjaciele! Mam zaszczyt zaprosić Was na przyjęcie urodzinowe z okazji moich - jakże zacnych! - 50. urodzin, które odbędzie się dnia XX o godzinie XX w XX. Postarajmy się razem o dobrą zabawę, miłą atmosferę i piękne wspomnienia.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.