Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Już niedługo, moi Mili, chcemy, byście z nami byli. Wolnej chwili więc szukajcie, do drzwi naszych zapukajcie. Bo już teraz zapraszamy na okazję, którą mamy. A to będzie wielka gratka: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Serdecznie zapraszamy drogie Babcie i drogich Dziadków na wspólne świętowanie ich dnia, które odbędzie się XX w XX o godzinie XX.
 
(0)
   
(0)
Zbliża się Bardzo Ważne dla nas wszystkich Święto - Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji zapraszamy wszystkie Babcie i każdego po kolei Dziadka oraz Rodziców na XX, który odbędzie się dnia XX o godzinie XX, w XX.
 
(0)
   
(0)
Zapraszamy do XX wszystkie Babcie oraz Dziadków na uroczystość z okazji Waszego święta dnia XX, o godzinie XX.
 
(0)
   
(0)
Serdecznie zapraszamy wszystkie nasze najukochańsze Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Waszego Święta, która odbędzie się dnia XX o godzinie XX w XX.
 
(0)
   
(0)
Z całego serca zapraszam moją Babcię XX i Dziadka XX na uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się XX, o godzinie XX, w XX. Przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji, gości poczęstujemy też herbatą i domowymi wypiekami.
 
(0)
   
(0)
Uczniowie/wychowankowie naszej szkoły/przedszkola wraz z Dyrekcją i Nauczycielami/Opiekunami serdecznie zapraszają Państwa na Dzień Babci i Dziadka, który odbędzie się dnia XX, o godzinie XX, w: XX.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 10 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.