Zaproszenie na I Komunię

Dnia XX po raz pierwszy przyjmę do swego serca Pana Jezusa pod postacią chleba. Msza Święta, na której przystąpię do Komunii Świętej, rozpocznie się o godzinie XX w kościele XX. W imieniu rodziców i własnym serdecznie zapraszam.
 
(0)
   
(0)
Pragnąc wspólnie przeżyć uroczystość przyjęcia Sakramentu Komunii Świętej, XX wraz z Rodzicami pragną zaprosić Sz.P. XX do udziału we Mszy Świętej, która odbędzie się dnia XX o godzinie XX w kościele XX.
 
(0)
   
(0)
W tym szczególnym dniu mamy zaszczyt zaprosić Sz.P. XX na uroczystość przyjęcia I Komunii Świętej przez XX, która odbędzie się dnia XX, o godzinie XX, w kościele XX. Po nabożeństwie zapraszamy serdecznie na uroczysty obiad do restauracji XX.
 
(0)
   
(0)
W dniu XX z wielką ufnością i ogromną radością przyjmę do mojego serca Pana Jezusa. Zapraszam serdecznie na uroczystą Mszę Świętą w kościele XX o godzinie XX. Po uroczystości zapraszam w imieniu moich rodziców do restauracji: XX. Dziękuję za przyjęcie zaproszenia.
 
(0)
   
(0)
Serdecznie zapraszamy na uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej naszej córki/ syna XX, która odbędzie się dnia XX, o godzinie, XX, w kościele XX. Po uroczystości kościelnej zapraszamy na przyjęcie do restauracji XX. Rodzice
 
(0)
   
(0)
„Pan Jezus już się zbliża, już puka do mych drzwi. Pobiegnę Go przywitać, Z radości serce drży...”. Serdecznie zapraszamy Sz.P. XX na uroczystość przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przez naszą córkę/syna XX dnia XX o godzinie XX w kościele XX.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.