Zaproszenie na imieniny

Imieninową zabawę bardzo długo się pamięta, w czym na pewno pomoże mi Twoja buzia uśmiechnięta! Serdecznie zapraszam Cię zatem w dniu XX o godzinie XX do XX na moją imprezę imieninową. Będzie mi bardzo miło, jeśli przyjdziesz.
 
(0)
   
(0)
Drodzy Przyjaciele! Mam zaszczyt zaprosić Was na moją imprezę imieninową, która odbędzie się dnia XX o godzinie XX w XX. Dobra zabawa i miłe wspomnienia gwarantowane. Serdecznie zapraszam!
 
(0)
   
(0)
Byłoby mi bardzo miło, gdybyście wpadli na moją imieninową imprezkę, która odbędzie się dnia XX, o godzinie XX, w: XXX. Zapewniam wszystko, co najlepsze: muzykę, jedzenie, trunki i wyśmienitą zabawę.
 
(0)
   
(0)
Zapraszam Cię serdecznie na małe przyjęcie z okazji moich imienin, które odbędzie się XX o godzinie XX w XX. Bardzo liczę na to, że się zobaczymy.
 
(0)
   
(0)
Zbliżają się moje imieniny, więc uczcijmy je, Dziewczyny! Wcinajmy ciasteczka do rana i wypijmy lampkę szampana! Serdecznie zapraszam Was na małe przyjęcie z tej okazji do XX, dnia XX, na godzinę XX.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.