Zaproszenie na rocznicę ślubu

XX i XX mają zaszczyt zaprosić Sz.P. XX na uroczystość XX Rocznicy Ślubu, która odbędzie się dnia XX o godzinie XX w kościele XX. Po uroczystej Mszy Świętej serdecznie zapraszamy na przyjęcie do restauracji XX.
 
(0)
   
(0)
XX i XX postanowili połączyć serca wiecznym węzłem wobec Boga i świadków i rozpocząć wspólną drogę życia zawierając związek małżeński XX temu. Z tej okazji serdecznie zapraszają Sz.P. XX na powtórne przeżycie tej uroczystej chwili w dniu XX, o godzinie XX w kościele XX. Po mszy zapraszamy na przyjęcie do naszego domu.
 
(0)
   
(0)
Mamy zaszczyt zaprosić Sz.P. XX na nasz jubileusz XX zawarcia małżeństwa, który odbędzie się dnia XX o godzinie XX w kościele XX. Serdecznie zapraszamy: XX i XX
 
(0)
   
(0)
Z wielką radością zapraszamy Sz.P. XX na Mszę Świętą z okazji XX rocznicy ślubu, która odprawiona będzie dnia XX, o godzinie XX, w kościele XX. Po Mszy Świętej zapraszamy na przyjęcie, które odbędzie się w restauracji XX.
 
(0)
   
(0)
XX lat minęło od chwili, gdy w związek małżeński połączył nas Bóg, gdy serca się nasze miłością spoiły, gdy w nowy życiowy wstąpiliśmy próg. XX lat! Gdy wstecz patrzymy na barwną mozaikę naszych życiowych dróg, to z głęboką wdzięcznością twierdzimy: „Aż dotąd cudownie prowadził nas Bóg”. Z tej okazji serdecznie zapraszamy Sz.P. XX na skromną uroczystość, która odbędzie się XX, o godzinie XX, w XX. Będzie nam niezmiernie miło Was gościć.
 
(0)
   
(0)
Dnia XX o godzinie XX w kościele XX odbędzie się uroczysta Msza Święta z okazji XX rocznicy zawarcia Zawiązku Małżeńskiego przez XX i XX Jubilaci na uroczystość tę Sz.P. serdecznie zapraszają. Po uroczystości w kościele zapraszamy na przyjęcie, które odbędzie się w XX. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu: XX.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.