Życzenia imieninowe dla mamy

Mamo, podaj rękę, niech ją ucałuję. Dziś Twe imieniny – serdecznie winszuję. Żyj mi, Mamo, zdrowa, szczęśliwa, wesoła, niech Ci żadna troska nie zasmuci czoła. Niech Ci się życie pomyślnie wiedzie. Kocham Cię, kocham ponad wszystko na świecie.
 
(20)
   
(13)
Kochana Mamusiu, dzień Twych imienin z kalendarza okazję miłą do życzeń stwarza: ciesz się z życia dobrego, niech nie przyniesie Ci nic złego, niech Ci zdrowie i szczęście sprzyja, a dobroć ludzka niech Cię nie omija.
 
(14)
   
(4)
Kochana Mamo, w dniu Twoich imienin życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia, pomyślności, 100 lat życia i radości. Jeśli masz i inne życzenia, życzę również ich spełnienia.
 
(20)
   
(7)
Z okazji Twych imienin życzę Ci, Mamo, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twych oczach, były łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakrył nigdy smutek, aby Twoje życie było usłane różami, a szczęście, zdrowie, radość i miłość nigdy Cię nie opuszczały.
 
(15)
   
(6)
Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz mi drogę w mroku, za to, że dni moje szczęściem malujesz – dziś, Mamo, z głębi serca Ci dziękuję. Najlepsze życzenia imieninowe.
 
(7)
   
(3)
Mamusiu Moja, w dniu Twoich Imienin dużo zdrowia i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia, jeśli chcesz.
 
(9)
   
(4)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 1 =    
~ elo elo
2018-12-04 17:06:23
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
uwielbiam twe rymy
~ pikapika
2017-10-28 14:40:29
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(0)
Kocham cie mamusiu za wszystko to co robiłaś dla mnie . <br/>składam ci te najlepsze życzenia <3
~ ola
2017-05-29 15:42:05
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
w dniu imienin kochana mama wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia pomysłości kochana mamo
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.