Życzenia imieninowe dla mamy

W dniu imienin, jak co roku, chcę pojawić się na progu z życzeniami i kwiatami dla kochanej mojej Mamy. Chcę wyszeptać jej do ucha swe życzenia wprost z serducha: bądź szczęśliwa, bądź radosna, energiczna niczym wiosna, jak tur silna, jak koń zdrowa i jak kwiaty kolorowa. Zawsze piękna, wiecznie mądra, jak słońce na niebie pogodna. By w portfelu szwy pękały – to życzenia dla mej Mamy.
 
(5)
   
(1)
Mamo, życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy – swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach – siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie - radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach - codzienne natchnienia, a w sobie samej wartość nie do przecenienia.
 
(7)
   
(2)
Mamo, w dniu Twoich imienin życzenia złożyć Ci chcemy – dużo szczęścia, pomyślności i oczywiście wiele MIŁOŚCI. Żeby dzieci grzeczne były, żeby twe oczy szczęściem iskrzyły. Na koniec bez zwłoki powiemy: że grzeczni będziemy – gwarantujemy!
 
(3)
   
(0)
Mamusiu, życzę Ci miłej zabawy, filiżanki ciepłej kawy, dużo prezentów - małych i dużych, a od Taty czerwonej róży. Krótko mówiąc: dużo szczęścia i słodyczy z okazji Imienin córka/syn życzy.
 
(4)
   
(0)
1 2następna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 6 =    
~ elo elo
2018-12-04 17:06:23
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
uwielbiam twe rymy
~ pikapika
2017-10-28 14:40:29
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(0)
Kocham cie mamusiu za wszystko to co robiłaś dla mnie . <br/>składam ci te najlepsze życzenia <3
~ ola
2017-05-29 15:42:05
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
w dniu imienin kochana mama wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia pomysłości kochana mamo
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.