Życzenia imieninowe dla żony

Żono, w dniu imienin, w dniu Twojego święta, składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam. By życie Twe było kwiatami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek.
 
(66)
   
(34)
Najdroższa, chciałbym Cię dziś zapewnić, że nie tylko w dniu imienin kocham Cię mocno i jestem dumny, że to Ty jesteś moją żoną. Wszystkiego, co najlepsze.
 
(82)
   
(24)
Żono moja, jako że nastał dzień Twych imienin, życzę Ci drogowskazów na zakrętach życia i pomyślnych wiatrów na oceanie wyzwań.
 
(9)
   
(13)
Z okazji imienin życzę mojej wspaniałej Żonie wszystkiego, co tylko zapragnie i zapewniam o swojej niesłabnącej miłości.
 
(20)
   
(8)
Kartka z kalendarza przypomina o Twym Święcie. I bukiety od kwiaciarek wszystkie są do wzięcia. A ja z jedną różą, z jednym dobrym słowem, że nie tylko w dniu imienin, wszystko pragnę oddać Tobie, Żono.
 
(10)
   
(12)
Dziś wierszyk imieninowy nie przychodzi mi do głowy, pouciekały wszystkie rymy, może je jeszcze zobaczymy. Ja nie zostawię Cię bez słowa, to dla ciebie koncert życzeń, a ten prezent niech zapewni, że jesteśmy swoich uczuć pewni.
 
(13)
   
(8)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 8 =    
~ mqaniek
2017-07-23 21:20:47
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
kocham,tęsknie,całuje,wieczną miłość obiecuje.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.