Życzenia imieninowe dla żony

Kochana Żono, dużo szczęścia i pomyślności, mało smutku, moc radości, byś miłości miała w bród, boś Ty jest kobieta cud. Najlepsze życzenia imieninowe.
 
(12)
   
(9)
Zdrowia - bo to najważniejsze. Miłości - bo to najpiękniejsze. Prawdziwych przyjaciół - bo to najcenniejsze. Dobrego humoru - bo to lekarstwo na wszystko. Spełnienia najskrytszych marzeń, samych pięknych dni. Wszystkiego, co najlepsze z okazji imienin życzy mąż ...
 
(13)
   
(4)
Żono miła, zakradnę się do Twoich najskrytszych myśli i wydrę sekret, który w prezent imieninowy zamienię. Mam nadzieję, że nie dostrzeżesz ubytku, gdy stanie przed Tobą rzeczywisty, piękny, nowy obraz Twoich marzeń - Ja
 
(4)
   
(1)
Życzę, żonko, byś się śmiała. Życzę, skarbie, byś kochała. Życzę, byś szczęśliwa była, no i gniazdko dla nas wiła. Będziesz miała moc radości, z mojej strony - żadnej złości. Życzę Tobie - tak - zabawy przy robieniu dla mnie strawy :) Życzę także dużo kasy, życzę nadal wielkiej klasy, byś mnie nadal wyróżniała i spokojnie zasypiała. Najlepsze życzenia imieninowe.
 
(22)
   
(15)
1 2następna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 8 =    
~ mqaniek
2017-07-23 21:20:47
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
kocham,tęsknie,całuje,wieczną miłość obiecuje.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.